KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgträsnitt 14555547
nr 1455 5547
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färgträsnitt, Signerad, numrerad 35/100, daterad 57. Bildmått: 61x34cm, yttermått inklusive ram: 79x51cm
måndag 21 mars 2022
kl 19:56:30
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén